Sīkdatnes

SIA “VAMARI L” Reģ. Nr.41503026924, juridiskā adrese:Līvāni, Rīgas 98, LV-5316, vietne www.regoveikals.lv izmanto sīkdatnes, lai atšķirtu Jūs no citiem lietotājiem mūsu vietnē. Tas palīdz mums nodrošināt Jums labu pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, un ļauj mums arī uzlabot mūsu vietni.

Saskaņā ar jaunākajām izmaiņām likumā visām tīmekļa vietnēm, kas darbojas atsevišķās Eiropas Savienības daļās, ir nepieciešams saņemt piekrišanu par sīkdatņu (vai līdzīgu tehnoloģiju) lietošanu vai glabāšanu Jūsu datorā vai mobilajā ierīcē. Šī sīkdatņu politika sniedz Jums skaidru un atbilstošu informāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem

Jūsu piekrišana

Turpinot izmantot mūsu vietni, Jūs piekrītat mūsu sīkdatņu izvietošanai Jūsu datorā, lai analizētu to, kā Jūs izmantojat mūsu vietni. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo sīkdatņu politiku, lai iegūtu sīkāku informāciju par datiem, ko iegūstam, kad lietojat šo vietni.

Ja jūs nevēlaties pieņemt sīkdatnes, kas saistītas ar Jūsu šīs vietnes izmantošanu, Jums ir jāpārtrauc mūsu vietnes izmantošana.

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas sastāv no cipariem un burtiem un kas tiek izvietota Jūsu pārlūkā vai datora cietajā diskā. Sīkdatnes satur informāciju, kas tiek nosūtīta uz Jūsu datora cieto disku.

Galvenie jēdzieni

Pirmās un trešās puses sīkdatnes: tas, vai sīkdatne ir “pirmās” vai “trešās” puses attiecas uz domēnu, kas izvieto sīkdatni. Pirmās puses sīkdatnes izvieto vietne, ko lietotājs konkrētajā brīdī apmeklē, piemēram, maktool.lv izvietotās sīkdatnes.

Trešās puses sīkdatnes: sīkdatnes, ko izvieto domēns, kas nav lietotāja konkrētajā brīdī apmeklētās vietnes domēns. Ja lietotājs apmeklē vietni, un kāds cits objekts izvieto sīkdatni, izmantojot vietni, tā ir trešās puses sīkdatne.

Pastāvīgās sīkdatnes: šīs sīkdatnes paliek lietotāja ierīcē sīkdatnē noteiktu laika periodu. Tās tiek aktivētas katru reizi, kad lietotājs apmeklē vietni, kas ir izvietojusi konkrēto sīkdatni.

Pagaidu sīkdatnes: šīs sīkdatnes atļauj vietņu vadītājiem saistīt lietotāja darbības pārlūka sesijas laikā. Pārlūka sesija sākas, kad lietotājs atver pārlūka logu, un beidzas, kad aizver pārlūka logu. Pagaidu sīkdatnes tiek izvietotas īslaicīgi. Kad Jūs aizverat pārlūku, visas pagaidu sīkdatnes tiek izdzēstas.

Kā dzēst un bloķēt mūsu sīkdatnes

Jūs varat bloķēt sīkdatnes, aktivējot sava pārlūka iestatījumus, kas Jums ļauj atteikties no visām vai dažām sīkdatnēm. Tomēr, ja Jūs izmantojat sava pārlūka iestatījumus, lai bloķētu visas sīkdatnes (tostarp būtiskas sīkdatnes), Jūs, iespējams, nevarēsiet piekļūt visai mūsu vietnei vai kādai tās daļai. Ja vien Jūs neesat izmainījis Jūsu pārlūka iestatījumus tā, lai tas atsakās no sīkdatnēm, mūsu sistēma izvietos sīkdatnes, tiklīdz jūs apmeklēsiet mūsu vietni. Sīkdatņu izslēgšana vai izdzēšana nepasargās no ierīces identifikācijas un saistīto datu vākšanas.

Vai es varu atsaukt savu piekrišanu?

Kad esat devis mums savu piekrišanu izmantot sīkdatnes, mēs izvietosim sīkdatni Jūsu datorā vai ierīcē, lai atcerētos to nākamreiz. Tā ar laiku izbeigsies. Ja vēlaties atsaukt savu piekrišanu jebkurā laikā, Jums nepieciešams izdzēst sīkdatnes, izmantojot sava interneta pārlūka iestatījumus.

Lai iegūtu sīkāku informāciju par sīkdatņu dzēšanu vai bloķēšanu, lūdzu, apmeklējiet http://www.aboutcookies.org/Default.aspx?page=2.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem nolūkiem:

Tīmekļa analītikai: lai sniegtu statistiku par, to, kā tiek lietota mūsu vietne;
– Reklāmu atbildes rādītājiem: lai redzētu, cik efektīva ir mūsu reklāma, ieskaitot to, kas norāda uz mūsu vietni;
– Kļūdu vadībai: lai ļautu mums uzlabot vietni, novērtējot jebkādas radušās kļūdas;
– Sīkdatnes netiks izmantotas citiem mērķiem, izņemot norādītos.

Shopping Cart