Laipni lūdzam REGOVEIKALS.LV!

Mūsu rūpes par mūsu klientu un iegādāto tehniku nebeidzas pārdošanas brīdī! Mēs pārdotajai tehnikai nodrošinām pirmspārdošanas sagatavošanu, klientu iepazīstināšu ar tehnikas pareizu lietošanu un optimālu apkopi, kā arī nodrošinām garantijas un pēcgarantijas remontus un apkopes.

Kvalitāte, ātrums, zemākās cenas un individuāla, profesionāla attieksme ir mūsu darbības stūrakmeņi!

Piedāvājam plašu preču klāstu dārza iekārtošanai, meža un dārza tehniku, instrumentus dārza darbiem un remontdarbiem, kā arī dažādas saimniecībai nepieciešamas preces. Regoveikals.lv piedāvā preces no pazīstamiem un augsti novērtētiem dārza un meža tehnikas zīmoliem, tādiem kā Stihl, AL-KO, Makita, Stiga, CubCadet, Oleo-Mac un citiem.

Izdevīgas cenas un īpaši piedāvājumi! Pasūtot preces internetveikalā, vari izvēlēties sev ērtāko saņemšanas veidu – ar piegādi uz mājām, saņemt veikalā vai piegādi uz sev tuvāko Omniva pakomātu.

Iepirkšanās internetā ļauj veikt pasūtījumu, neizejot no mājas! Netērē savu laiku, stāvot garās rindās!

STIHL

Vācu STIHL ierīces plaši atpazīst profesionāļi un mājas lietotāji, kuri izvēlas STIHL produkciju ikdienas darbam mežsaimniecībā un lauksaimniecībā, dārzkopībā, ainavu veidošanā, celtniecībā vai pagalmā. Pastāvīgā koncentrēšanās uz tehnoloģiju sasniegumiem ļauj STIHL koncentrēties uz iespējami augstākiem rezultātiem un piedāvāt saviem klientiem viegli ieviešamas inovācijas digitālajos risinājumos.

STIHL cenšas radīt oriģinālus produktus, kas ir ekskluzīvi STIHL un atbilst klientu vajadzībām. STIHL ir vienīgais benzīna motorzāģu ražotājs, kas pats izstrādā un ražo savus motorzāģus un sliedes.
STIHL tiecas uz nepārtrauktu ilgtermiņa izaugsmi. Papildus nepārtrauktībai uzņēmuma stiprā puse ir tā koncentrēšanās uz pamatkompetencēm.

STIHL ir tuvu klientiem un zina, kas patērētājiem ir nepieciešams. Tas atspoguļo uzņēmuma dibinātāja saukli: “Katrs motorzāģis ir tikpat labs kā tā serviss.”

MAKITA

Makita produkti, kas veidoti, izmantojot vairāk nekā 100 gadu ilgo pieredzi, tiek cildināti par lielisko veiktspēju un augsto kvalitāti.

Japānas elektroinstrumentu ražotājs Makita ilgus gadus strādā visā pasaulē, piepildot vēlmi palīdzēt cilvēkiem efektīvā un drošā māju būvniecībā un labiekārtošanā, vienlaikus sargājot apkārtējo vidi. Makita ilgtermiņa mērķis ir izveidot globālu kopienu, kas ar izcilību prezentētu uzņēmuma zīmolu.

Pateicoties savam ilggadējajam darbam un ambiciozajiem mērķiem, Makita ir izveidojis pakalpojumu un tirdzniecības tīklu, kļūstot par vienu no nozares līderiem.

Augstas kvalitātes produkti, kas palīdz sasniegt Jūsu mērķus, padarot darbu patīkamu, vienkāršu vai pat jautru.

Savā nozarē Makita ir tirgus līderis. Uzņēmuma produkti radīti lai pārsniegtu visas cerības, turklāt tos papildina augstas kvalitātes servisu tīkls. Makita instrumenti ir profesionāļu izvēle!

AL-KO

KVALITĀTE DZĪVEI nozīmē ne tikai iedvesmot AL-KO klientus ar inovatīviem un ļoti uzticamiem tehniskajiem risinājumiem, bet arī to, ka AL-KO produkti un pakalpojumi sniedz ilgtspējīgu ieguldījumu visas sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanā.

AL-KO tiecas pēc vairāk. Mērķis ir globāli uzlabot klientu, biznesa partneru un darbinieku dzīves kvalitāti. Tas ir pamats reālu inovāciju ieviešanai, kas nodrošina KVALITĀTI DZĪVEI

AL-KO vadmotīvs apzīmē unikālo produktu un pakalpojumu kvalitāti, ko piedāvā AL-KO.

Komforts, prieks un drošība ir būtiski elementi, lai panāktu klientu apmierinātību. AL-KO ir izveidojuši šo pamatu uzņēmumam 90 gadu vēstures laikā.

Zīmola identitāte- drošība, komforts un bauda ir galvenās dzīves sastāvdaļas un tajā pašā laikā darāmā izpausme. Aiz zīmola AL-KO stāv globāls uzņēmums!

MAKU

Zīmols Maku Kitchen Life ir paredzēts ikvienam, kurš vēlas baudīt gatavošanu un skaistu pasniegšanu. Izvēle aptver visus produktus, kas nepieciešami ēdiena gatavošanai, cepšanai, pasniegšanai un uzglabāšanai. Zīmola mērķis ir, lai ar Maku produktiem ikviens varētu gūt panākumus un baudīt ēdienu gatavošanu un komfortablu virtuves atmosfēru.

Maku rūpīgi seko tendencēm, tāpēc jūs vienmēr atradīsiet modernus un jaunus klasikas papildinājumus. Bet pavediens, kas iet cauri klāstam vienmēr, ir kvalitāte, lietošanas vienkāršība un estētika. Laba cenas un kvalitātes attiecība.

Maku sortiments tiek papildināts divas reizes gadā ar jauniem produktiem, kas atbilst esošajam klāstam, lai ar Maku produktiem varētu veidot stilīgu, vienotu stilu, kas ir piemērots visdažādākajām virtuvēm, pat ilgā laika periodā.

KäRCHER

Vācu kompānija Kärcher uzreiz pēc darbības uzsākšanas ieguva plašu klientu loku, piedāvājot ar izdomu un apņēmību veidotus inovatīvus produktus. Kärcher piedāvā efektīvas, ūdensizturīgas tīrīšanas sistēmas un risinājumus. Nepārtraukti uzlabojot rezultātus, inovācijas un kvalitāte ir šī zīmola galvenie mērķi.

Kärcher putekļsūcēji, augstspiediena mazgātāji un citas mazgāšanas iekārtas ir lieliska funkcionalitātes, lietošanas ērtuma un moderna dizaina kombinācija. Inovācija ir zīmolam ārkārtīgi raksturīga īpašība, ko vairākkārt atzinušas dažādas pasaulē pazīstamas iestādes.

Šis uzņēmums koncentrējas ne tikai uz privātiem lietotājiem, bet arī uz profesionāliem speciālistiem, tāpēc Kärcher preču piedāvājumā būs pieejams ne tikai sūknis mājas vajadzībām, bet arī daudz jaudīgākas iekārtas, kas būs piemērotas rūpnieciskām vajadzībām. Tas viss ļauj piedāvāt ne tikai efektīvus, bet arī ērtus produktus.

FISKARS

Fiskars ir Somijas uzņēmums, kas nodarbojas galvenokārt ar rokas darbarīku un dārza inventāra ražošanu. Plaši pazīstams ar augstas kvalitātes nažiem, šķērēm un cirvjiem.

Visā pasaulē miljoniem cilvēku uzticas somu zīmolam Fiskars jaunu dārza instrumentu izvēlē. Pateicoties augstai izvejvielu kvalitātei, inovatīvām tehnoloģijām, modernai konstrukcijai un ergonomiskai formai tie ir iecienīti starp īstiem profesionāļiem.

Sortimentā ir pieejamas lāpstas, grābekļi, krūmgrieži, cirvji, virtuves naži, āmuri, nezāļu rāvēji un citas ierīces, kuras ir spējīgas būtiski atvieglot dārza darbus. Somu ražotāja instrumenti kalpos Jums godam vairākus gadus. Katrs instruments ir pārdomāts līdz pēdējam sīkumam – rokturi, asmeņi, pārklājums, iespēja regulēt garumu.

Ja Jūs meklējat uzticamu un drošu palīgu, tad noteikti izvēlieties Fiskars!

Misija

Vīzija

Atvieglojot ikdienu, radīt ērtu un saprotamu iepirkšanos online vidē.

Atvieglojot ikdienu, radīt ērtu un saprotamu iepirkšanos online vidē.

1000 m2+ veikals- noliktava

Preču kreditēšana

Mūsu veikalā piedāvātās preces ir iespējams iegādāties uz nomaksu, izmantojot InCREDIT GROUP, Holm Bank, InBank, ESTO pakalpojumus. Preces iespējams iegādāties, izmantojot patēriņa kredītu par konkrētu naudas summu, ar pirmo iemaksu sākot no 0%! Standarta līgumiem preču vērtība ir līdz 4500 Eur, aizdevuma termiņš 1-36 mēneši. Iespējams noformēt arī aizdevumus par lielākām summām sadarbībā ar Citadele banka un citām kredītiestādēm. Līgumu ir iespējams noformēt attālināti un saņemt līguma oriģinālus kopā ar precēm, pirmo iemaksu veicot ar pārskaitījumu vai skaidrā naudā preces saņemšanas brīdī veikalā. Lai Jūs aprēķinātu izdevīgāko mēneša maksājumu un vēlamo aizņēmuma termiņu, mūsu mājas lapas sānu izvēlnē ir pieejami mūsu sadarbības partneru līzinga kalkulatori. Ņemot vērā, ka aizdevēji saviem patstāvīgajiem klientiem piedāvā papildus lojalitātes atlaides, precīzu pirmo iemaksu un ikmēneša maksājuma summu paziņosim jums pēc pasūtījuma saņemšanas.

Lai noformētu preces uz nomaksu, Jums jābūt 18 gadu vecumu sasniegušai personai ar derīgu Latvijas pilsoņa vai nepilsoņa pasi, vai personas apliecību un pastāvīgu ienākumu avotu. Vajadzības gadījumā būs nepieciešama jūsu norēķinu konta izdruka par pēdējiem 6 mēnešiem, kas pa faksu vai e-pastā jānosūta aizdevējam.

Iegādāties preces līzingā ir iespējams arī juridiskām personām. Lai uzzinātu par līzinga noteikumiem un izmaksām korporatīvajiem klientiem, mēs jūs informēsim personīgi.

Īsteno savas vēlmes apdomīgi, aizņemies atbildīgi!

Ar cieņu, Vadims Vasiļjevs

Shopping Cart