Zaļā iela 37, Līvāni, Latvija +371 28819770   info@regoveikals.lv  P.-Pt. 9:00-18:00 St.9:00-15:00 Sv.-9:00-14:00

0 preces0,00

Grozs ir tukšs.

Apmaksa un piegāde

Preču apmaksa

Preču apmaksa mūsu veikalā vai bankas pārskaitījumā.

Preču Saņemšana un Piegāde

Preču piegādi nodrošinām darba dienās. Latvijas teritorijā preču piegāde tiek īstenota maksimāli ātrā laikā. Tomēr piegāde var tikt pārcelta vienu darba dienu uz priekšu. Par pasūtījuma veikšanu var uzskatīt maksājuma saņemšanas brīdi bankas kontā, ja izvēlētais apmaksas veids ir pārskaitījums, ja apmaksas veids ir skaidrā naudā, tad izvelēto preci var saņemt veikalā. Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no pircēja vai piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības. Iepriekš saskaņojot, veicam piegādi arī pēc darba laika, brīvdienās un svētku dienās.

  • Preču saņemšana veikalā – bezmaksas
  • Piegāde uz Omniva pakomātiem – 3.90 euro (maks. sūtījumu izmērs 38x39x64, līdz 30kg)
  • Piegāde ar kurjeru – 10 euro
  • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem līdz 30kg virs 400 euro.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču svara un gabarītiem, un var atšķirties no norādītajām cenām, šajā gadījumā mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums, lai precizētu ērtāko piegādes cenu, vietu un laiku.

Bezmaksas piegāde uz jebkuru vietu Latvijā!*

* Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta lielajiem agregātiem, kam nepieciešama operatora apmācība, pārējiem agregātiem precīza piegādes maksa tiks aprēķināta, ņemot vērā preces gabarītus, kopējo summu, saņemšanas adresi, kā arī piegādātāja kompetenci par piegādājamā agregāta pareizu lietošanu un apkopēm. Katrs konkrētais gadījums tiek izvērtēts un piedāvāts pircējam izdevīgākais un pieņemamākais variants.

Neskaidrību gadījumā zvaniet vai rakstiet mums!

EN LV RU