Apmaksa un piegāde

Preču apmaksa

   Maksājiet ar savu internetbanku

Maksājumi tiek veikti, izmantojot drošu maksājumu risinājumu KEVIN (UAB “KEVIN EU”), ko licencējusi Lietuvas Banka.

   Maksā 3 vienādās daļās. Bez papildu maksas un procentiem. Vienkārši maksā vēlāk!

ESTO 3 maksāšanas metode ļauj samaksāt par pirkumu trīs vienādās daļās, trīs mēnešu laikā. Katra mēneša maksājuma summa tiek aprēķināta dalot pirkuma groza vērtību trīs vienādās daļās. Bez procentiem. Nav papildu maksas. Vienmēr pieejama pirmstermiņa atmaksas iespēja, papildu maksa netiek piemērota. Maksājuma metodi nodrošina un pārvalda ESTO LV AS.

REGO nomaksa – nevēlaties apmaksāt visu summu uzreiz? Maksājiet pa daļām līdz pat 60 mēnešiem.

Izmantojiet REGO nomaksu, lai norēķinātos par precēm un pakalpojumiem. REGO nomaksa nodrošina ērtāko, ātrāko un pieejamāko servisu Latvijā!

Pievienojiet produktus iepirkumu grozā, apstipriniet pasūtījumu, izvēlaties REGO nomaksu kā maksājumu metodi un ērti parakstiet darījumu, izmantojot Smart-ID, eParaksts mobile vai savu internetbanku.

Katrs līzinga pirkums ir finansiālas saistības. Pirms līzinga pirkuma līguma parakstīšanas, lūdzu, iepazīstieties ar attiecīgā pakalpojuma noteikumiem un nosacījumiem un, ja nepieciešams, konsultējieties ar speciālistu.

REGO nomaksas standarta nosacījumi un noteikumi:

• Procentu likme sākot no 0%

• Līguma maksa no 0 eiro

• Termiņš – līdz 60 mēnešiem

REGO nomaksa ir pieejama visiem Latvijas Republikas rezidentiem vecumā no 19 līdz 70 gadiem.

“REGO nomaksa” maksājumu metodi nodrošina ESTO LV AS.

E-mail: info@esto.lv
Phone (+371) 662 222 50

Preču Saņemšana un Piegāde

Preču piegādi nodrošinām darba dienās. Latvijas teritorijā preču piegāde tiek īstenota maksimāli ātrā laikā. Tomēr piegāde var tikt pārcelta vienu darba dienu uz priekšu. Par pasūtījuma veikšanu var uzskatīt maksājuma saņemšanas brīdi bankas kontā, ja izvēlētais apmaksas veids ir pārskaitījums, ja apmaksas veids ir skaidrā naudā, tad izvelēto preci var saņemt veikalā. Piegādes termiņi var mainīties atkarībā no pircēja vai piegādātāja īpašiem noteikumiem un preces pieejamības. Iepriekš saskaņojot, veicam piegādi arī pēc darba laika, brīvdienās un svētku dienās.

  • Preču saņemšana veikalā – bezmaksas
  • Piegāde uz Omniva pakomātiem – 3.90 euro (maks. sūtījumu izmērs 38x39x64, līdz 30kg)
  • Piegāde ar kurjeru – 10 euro
  • Bezmaksas piegāde pasūtījumiem līdz 30kg virs 400 euro.

Piegādes izmaksas ir atkarīgas no preču svara un gabarītiem, un var atšķirties no norādītajām cenām, šajā gadījumā mūsu pārstāvis sazināsies ar Jums, lai precizētu ērtāko piegādes cenu, vietu un laiku.

Bezmaksas piegāde uz jebkuru vietu Latvijā!*

* Bezmaksas piegāde tiek nodrošināta lielajiem agregātiem, kam nepieciešama operatora apmācība, pārējiem agregātiem precīza piegādes maksa tiks aprēķināta, ņemot vērā preces gabarītus, kopējo summu, saņemšanas adresi, kā arī piegādātāja kompetenci par piegādājamā agregāta pareizu lietošanu un apkopēm. Katrs konkrētais gadījums tiek izvērtēts un piedāvāts pircējam izdevīgākais un pieņemamākais variants.

Neskaidrību gadījumā zvaniet vai rakstiet mums!

Shopping Cart