Zaļā iela 37, Līvāni, Latvija +371 28819770   info@regoveikals.lv  P.-Pt. 9:00-18:00 St.9:00-15:00 Sv.-9:00-14:00

0 preces0,00

Grozs ir tukšs.

Motip

Attēloti 4 produkti

  • Lielisks līdzeklis roku tīrīšanai.Ļoti vienkārši no rokām noņem jebkura veida netīrumus,tajā skaitā arī ieēdušos eļļu, taukus un dažādus pigmentus.Līdzeklis nekaitē ne roku ādai, ne apkārtējai videi,jo līdzeklis bioloģiski sadalās.Dermatoloģiski pārbaudīts. Ar neitrālu pH līmeni.Nesatur šķīdinātājus utml. Līdzeklim ir patīkams aromāts.Pietiek ar nelielu daudzumu, lai notīrītu abas rokas.

    Pievienot grozam
  • Efektīvs grafītu un molibdēna disulfīdu(MoS2) saturošs līdzeklis sarūsējušu skrūvju,uzgriežņu un citu detaļu atbrīvošanai.Iekļūst starp visām saskares virsmām, šķīdina rūsu un eļļo.Piemērota sarūsējušu/iesprūdušu skrūvju,uzgriežņu, kniežu, uzmavu, cilindru, cauruļu, eņģu,slēdzeņu, ķēžu un citu detaļu apstrādei.Izspiež mitrumu un novērš jauna rūsas slāņa veidošanos.

    Pievienot grozam
  • Universālā smērviela metāla,plastmasas un gumijas detaļu eļļošanai un aizsardzībai.Piemērota lietošanai gan mājās, gan servisos.Lieliski eļļo instrumentus, eņģes, slēdzenes,ķēdes, pļaujmašīnu detaļas, utt.Lielisks līdzeklis trošu tīrīšanai un eļļošanai.Lieliski iesūcas. Ātri un dziļi iekļūst vītņu savienojumos.Samazina lūšanas risku un čīkstēšanu.Mitrumu atgrūdoša.Pasargā metāla virsmas no korozijas un rūsas.Lieliski attīra dažādas plastmasas un metāla virsmas.

    Pievienot grozam
EN LV RU